SVATEBNÍ DEN

Velmi mě těší, že jste si mě vybrala jako Vaši svatební vizážistku a vlasovou stylistku.
Udělám maximum pro to, abyste ve svůj velký den zazářila jako princezna. Dodržte níže uvedené osvědčené tipy a doporučení a vyhnete se zbytečným malérům.

1 MĚSÍC PŘED SVATBOU

Nezkoušejte nic nového. Abyste si nezpůsobila zarudnutí pleti, podráždění nebo alergickou reakci, vyhněte se nevyzkoušeným kosmetickým ošetřením a přípravkům. Osvědčený dermatologický zákrok můžežete zopakovat nejpozději 3 týdny před svatbou, aby stihly zmizet modřinky a otoky.

TÝDEN PŘED SVATBOU

Připravte si KPZ, neboli krabičku poslední záchrany, kterou budete mít u svědkyně, maminky, či kamarádky. Měla by ideálně obsahovat: Pudřenku, korektor, rtěnku či lesk, kapesníčky, vlhké ubrousky, kapky do očí Visine, antiperspirant, ústní sprej či ústní vodu.
Na drobné pupínky doporučuji mastičku Vitella Ictamo, která se dá koupit v lékárně, stojí zhruba 100 korun. Nanášejte na noc lokálně v silné vrstvě. Týden před svatbou je ideální čas na návštěvu kosmetičky, kadeřníka, manikérky.

24 HODIN PŘED SVATBOU

Umyjte si vlasy, jak jste zvyklá, jen nedávejte mnoho kondicionéru, aby účes dobře držel.

VEČER PŘED SVATBOU

Natřete rty silnou vrstvou vazelíny, aby následující den byly hladké a dobře se vyspěte. Na obličej můžete nanést vyzkoušenou masku, poté jej natřete silnější vrstvou nočního krému. Připravte si KPZ a vlasové doplňky ze zkoušky.

RÁNO

Zkuste zlehka posnídat a vyčkejte na můj příchod. Na obličej již nepoužívejte nic mastného.

PO SVATBĚ

Makeup odličte pomocí micelární vody, nebo odličovacího mléka. Doporučuji s makeupem nespat, nečistoty na pleti by mohly způsobit zanícení pokožky a pupínky. Trsy řas sundáte jemným zatáhnutím.

SUCHÉ PODPAŽÍ

Řadu nevěst trápí stresové pocení, na které jejich běžný antiperspirant nezabírá. Svatba v horký letní den v neprodyšných šatech je tak zatěžkávací zkouškou.
Doporučuji Eucerin 72 hodin – aplikuje se na noc, nekombinovat s holením podpaží – mohl by způsobit zarudnutí. Ráno omýt vodou, některé tkaniny by mohl zabarvit. Lze aplikovat i pod ňadra, na záda a plosky nohou.
Sama ale používám Deokrystal- ten také doporučuji!

Poprosím všechny nevěsty, které máte u mě rezervovaný termín, až nastane Váš den D.

 Prostory ať už u Vás doma, rodičů, či různých resortech dovolí, vyhraďte si jednu místnost ( nejlépe co nejvíc prosvětlenou ), kde budou probíhat Vaše přípravy a kde budeme jen my dvě, maximálně fotograf či kameraman pokud plánujete své přípravy nafotit/natočit.

Občas se stává, že jsem u příprav, kde kolem nás pobíhá dalších 5-10 svatebčanů, a nejen že Vás jako nevěstu dokáží hodně znervóznit, není na přípravy dostatečný klid, ale momentální hygienické podmínky si to žádají.

Ráda krom Vás po domluvě připravím svatebčanky, avšak na místě určeném a po jedné osůbce v místnosti .

Děkuji za pochopení