Blog

SVATEBNÍ TRENDY 2019

SVATEBNÍ TRENDY 2019

 Svatební šaty

Každá z nás si své svatební šaty představuje trochu jinak. Záleží totiž i na tvaru postavy, výšce nebo věku. Každá z nás však nejlíp ví, v čem se cítí dobře a které střihy nám lichotí. Ideální šaty můžete najít v půjčovnách nebo si je nechat ušít a schovat třeba pro svoji dceru.
Trendy ve svatebních šatech jsou v posledních letech poměrně ustálené. Do ústraní se posunula přehnaná zdobnost, opulentnost a…

Zobrazit více

Nejoblíbenější svatební barvy a jejich význam

Máte už svou svatební barvu?

 

Svatební barvy se řídí osobním vkusem, tradicemi, ale také současnými módními trendy. Oblíbenost určitých barev vypovídá o vašem nitru.
Barvy v nás evokují různé pocity a nálady. Každá barva má svůj význam, každá něco symbolizuje…

 

Další způsob, jak můžete naladit svatbu na tu správnou notu, je poměrně jednoduchý, přesto velmi efektivní. Ano, je to barva nebo lépe její zvolení a stylové zapojení do svatebního obřadu. Nicméně vybrat tu správnou barvu na svatbu, to není jen tak. Je dobré se…

Zobrazit více

Práce Vizážistky v kostce

 

 

Práce Vizážistky

Je celkem jedno, jak dlouho práci vizážistky dělám, okolí se diví, že se někdy vracím domů unavená a skleslá.
Vždyť je vizážistika krásná jednoduchá práce, ,,přece“ nemám nárok pociťovat únavu a stress. I mí blízcí si myslí, že vedu ,,facebookový“ a „instagramový“ život.
Ale! Jsme jen lidi a sami víte, jací lidi někdy dokáží být, takže Vám nemusím psát o tom jaká je práce s lidmi…

 

Líčení netvoří většinu mé denní práce
Běžný člověk si myslí, že vizážistka jednou, nebo dvakrát denně nalíčí klientku, odjede s kufrem domů a hodí si nohy…

Zobrazit více

Svatební sezóna 2018

Svatby v roce 2018 budou v duchu jednoduchosti, radosti a svobody. Nikomu nevěřte, jen svým niterným pocitům. „Vykašlete se“ na rady starších a vše si udělejte, jak to cítíte srdcem. Z toho budete mít největší radost. V popředí bude pravé kouzlo lásky a zamilovanosti. Připravte se na originalitu, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho po svatbě. Inspirovat se také můžete stylem 20.-30. let.
Inspirace pro svatební barvy
Barvy pro svatby v roce 2018 jsou hodně individuální – v duchu svobody a nejvíce bude…

Zobrazit více

Proč je důležitý fotomake-up?

1) Jaký je rozdíl mezi profesionální vizáží a domácím líčením?

Pokud je myšlena vizáž pro foto make-up, pak domácí líčení, tedy na běžné denní nošení, je určitě méně výrazné. Záblesky při focení spolknou min. 40% barev, takže je třeba mít pro fotku make-up sytější. Samozřejmě by mělo být i preciznější, protože fotografii budete prohlížet opakovaně a pak je každá chyba znatelnější než při osobním kontaktu naživo. Dalším rozdílem je, že vizážistka vidí modelku z jiného pohledu, než ona sama sebe. Většina žen má vyzkoušený a zafixovaný jeden styl líčení, zatímco vizážistka těch stylů…

Zobrazit více

Časté chyby které dělají nevěsty

Poradím vám, jak se vyhnout nejčastějším kosmetickým chybám, které nevěsty často dělají.
Svatební den je jeden z nejvýznamnějších dnů v životě. Pro nevěstu by tento slavnostní den měl být skutečným zážitkem. Aby všechno bylo dokonalé, krásné a perfektní, snaží se každá nevěsta o maximum. Zkrášlující procedury, výraznější make-up, slavnostní šaty, květiny. Nebojte se investovat do svého dne, abyste byla spokojená a hlavně šťastná nevěsta.
Ale pozor, v některých situacích platí, že méně je někdy více.
Nejčastější chyby při cestě za zkrášlením:
1. Bronzová…

Zobrazit více

Líčení Pomoc Při Kariéře a Při Sebevědomí

Líčení není jen „pro Barbíny“.
Žijeme v době, kdy je image klíčový. První dojem rozhoduje. Ať se nám to líbí nebo ne, lidé nás budou soudit podle toho, jak vypadáme. A my s tím můžeme buď souhlasit nebo nesouhlasit.
Nejdůležitější je, co s tím uděláte vy sama ?.
Máme 7 sekund. Za 7 sekund se člověk rozhodne, zda chce nebo nechce mít s Vámi něco společného a to jste ještě ani nepromluvili. Připravte se, lidé si Vás přeměří od hlavy až k patě Zobrazit více