JAK SI VYBRAT SVATEBNÍ MAKEUP & ÚČES

Při vybírání Vašeho svatebního makeupu a účesu mějte na paměti tato základní kritéria:

1.

Makeup i účes by měly vycházet z Vašeho obvyklého stylu líčení a česání. Pokud se nejlépe cítíte se staženými vlasy, zvolila bych spíše výčes, jestli nejste zvyklá se líčit, nedoporučuji na svatbu tmavé kouřové oči. Ideálně byste měla vypadat jako Vy.

2.

Dalším kritériem by měl být Váš partner. Pokud nemá rád, když se líčíte, přiklonila bych se spíše k jemnému makeupu v přirozených odstínech. Jestli Vás pochválí, když máte navlněné vlasy, zvolila bych rozpuštěné lokny, případně polovýčes.

3.

Mezi univerzální makeup patří jemné kouřové líčení v přirozených odstínech hnědé, béžové, růžové a švestkové, nebo linka a jemně vykonturovaný oblouk oka.
Z účesů jsou nadčasové romantické vlny, bohaté výčesy  a elegantní drdoly.

4.

Účes by měl sedět k Vašemu typu tváře a Vašim šatům. Pokud máte malé, nebo naopak výrazné čelo, zkuste sčesat vlasy na stranu. Výraznější čelisti sluší pramínky vlasů okolo obličeje. Bohaté šaty skvěle ladí s větším vyčesaným drdolem, romantické šaty zase vypadají krásně s natočenými vlasy a lehkým výčesem nahoru.

5.

Ve chvíli, kdy víte, jak by měl přibližně Váš makeup a účes vypadat, je na čase zapátrat po fotkách. Můžete se podívat na internetu. Osobně doporučuji webovou stránku Pinterest. Můžete se také inspirovat celebritou, která je Vám typově podobná.

*

Vytvoříte si vlastní inspirační svatební koláž, kam si uložíte obrázky Vašich šatů, makeupu a účesů, které Vás zaujaly, zkrátka všeho, co Vám padne do oka.
Po závazné rezervaci termínu svatby mi prosím zašlete na email inspirační obrázky líčení a účesů. Abych získala představu jaký styl se Vám líbí.