REFERENCE

Svatební vizážistka a vlasová stylistka je velmi důležitá osoba, se kterou stráví nevěsta významnou část dopoledne svého svatebního dne. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Ivonku  Byla moc milá, dobře naladěná, úžasná profesionálka a připravená předat spoustu užitečných rad ze svých zkušeností pro svatební den. Byla jsem moc spokojená s výsledkem líčení i s účesem a ženich přímo nadšený ❤️Děkuji Vám ještě jednou ?

 

Rychlá a snadná komunikace, profesionální přístup. Nic nebylo problém. Z výsledku jsem doteď naprosto unesená a můžu jen doporučit a pět chválu. Mimo jiné slečna i dokáže poradit ohledně produktů. Lidsky naprosto úžasná osoba. Ještě jednou mnohokrát děkuji za krásný zážitek.  
Maximální spokojenost.
Kurz sama sobě vizážistkou mi dal dost užitečných a praktických rad.
Jak od čištění a přípravy pleti před líčením tak po zafixováni finálního makeupu.
Panovala dobrá nálada,byl prostor pro otázky a
vizážistka měla spoustu trpělivosti s mou nezdařilostí.
Tenhle kurz jsem si užila a odnesla domů spoustu rad a ještě k tomu jsem vypadala dobře, co víc si přát.
Ještě jednou moc děkuji

 

Barbora Jarošová doporučuje Ivoon Visage – vizážistka & vlasová stylistka.

4. září

Slečnu vizážistku Ivoon vřele doporučuji! ?
Svatební Líčení i účes mělo na svatbě úspěch.. Krásně odvedená práce, pečlivost a preciznost zaručena.
Doufám, že ještě někdy budu mít tu čest a budu moct využít Ivončiny služby. ?

 

Nikol Cvanová  doporučuje Ivoon Visage – vizážistka & vlasová stylistka.

25. září

Slečnu Ivoon doporučuji všem budoucím nevěstám. Super přístup, výborná komunikace, spolehlivost, účes i líčení bylo dle mých představ a ve všem mi vyšla vstříc.
Ráda bych poděkovala za skvělý přístup k zákazníkovi a perfektně odvedenou práci!? Mám jemné vlasy a Ivona dokázala i přesto vykouzlit krásný účes a líčení, které vydrželo i slzy štěstí! Je velmi precizní a věci dotahuje k dokonalosti!
Markéta Morávková 
Musím se přidat se svou zkušeností s Ivoon. Líčila mě na fotokatalog, nikdy předtím jsme se neviděli, a i tak na první pokus perfektně odhadla, jaké líčení se ke mě hodí a byla jsem úplně v šoku z její práce – v dobrém! ? Make-up mi navíc bez problému vydržel celý den.  Rozhodně doporučuju všem!